Ettevõttest

Miks teeme seda, mida teeme?

LCR Trade OÜ visioon on pakkuda klientidele stabiilselt kvaliteetset teenust ja alati head hinda selle kõige lihtsamas võtmes, ilma igasuguste konksuga kampaaniate, allahindluste või “sala”pakkumisteta. 

Lauri Luhasoo, Loodus tagataustaks

Minu missioon koostööks on avatud suhtumine, mille tulemuseks on õnnelikud kliendid ja koostööpartnerid. Olen kindel – töötades meiega, saate osaks vaid mõnusale koostööle!

— Lauri
LCR Trade OÜ asutaja

Lauri Luhasoo

Minu teekond ehitusvaldkonnas algas aastal 1996, kui otsustasin sellel erialal hariduse omandada. Peale kooli lõpetamist ja esmaseid kogemusi ehitusvaldkonnas alustasin tööd ehituskaupade müügivaldkonnas, mil sai selgeks, et just see saab olema minu tee.

Peale paari lühemat perioodi väiksemas ja suuremas ehituse ja kaubanduse ettevõttes sain esimese tõsise projektimüügi kogemuse toredas pere-ettevõtmises, kus töötasin aastaid erinevatel müügiga ja ostuga seotud ametikohtadel. Kahjuks lõppes see teekond, kui meid tabas valusalt 2008. aasta kinnisvara- ja majanduskriis. 

Alustasin uuesti, peaaegu nullist ja liitusin suure ehitusmaterjalide ja aiakaupade müügiketiga. Järgnes 13-aastane väga edukas müügitöö periood, kus jõudsin omandada häid, halbu, aga väga väärtuslikke kogemusi ning teadmisi erinevatel ametikohtadel, sh ostu ja arenduse valdkonnas.

Aja möödudes leidsin end aina enam mõistmas, et seda tööd saab teha palju paremini, ausamalt, lihtsamalt. Jõudsin selgele arusaamisele, et lõpuni hästi saan seda teha vaid omal käel – nii saigi alguse LCR Trade OÜ.

Meie väärtused

Kliendi rahulolu on eesmärk nr. 1

Personaalne suhtlus

Oleme Sinu jaoks olemas, kui meid vajad.

Laia silmaringiga

Oleme turul toimuvaga kursis

Keskendume hinnale

Leiame pakkumised just Sinule

Oleme kiired

Leidmaks lahendusi ning tarnimaks kaupu sihtkohta

Tagame kvaliteedi

Teeme koostööd usaldusväärsete partneritega

Hoolime suhetest

Hoolime ja hoiame kliendisuhteid

Leiame parima lahenduse